Masáže Rezervácia Navrch

Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž je jemná masážna technika, ktorá má preukázateľné ozdravujúce, skrášľujúce a detoxikačné účinky. Posilňuje imunitu a odporúča sa pri redukcii hmotnosti. Príďte ju k nám do MMM salón Banská Bystrica vyskúšať.

detial ruky v špeciálnych masérskych rukaviciach pri lymfodrenáži
záber na ruky v špeciálnych lymfodrenážnych rukaviciach na nohe klientky
ruky profesionálnej masérky v bielych rukaviciach masírujú nohy klientky

Ako funguje manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž je špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém. Jednotlivé hmaty sa vykonávajú na koži a v podkoží, majú kruhový a špirálový charakter, pomalú frekvenciu a priaznivo pôsobia na povrchový lymfatický systém.

Masáž sa v tomto prípade vykonáva jemným tlakom na pokožku, špeciálnymi pomalými hmatmi v smere toku lymfy.

Táto jemná masážna technika pôsobí ozdravujúco, detoxikačne a skrášľujúco. Ocenia ju hlavne ženy. A to aj v prípade, že majú záujem o redukciu hmotnosti a posilnenie imunity.

Pravidelnou aplikáciou v oblasti stehien a sedacieho svalstva pôsobí na úbytok tukových buniek a pomáha regulovať celulitídu, hlavne v jej počiatočnom štádiu. Je vhodná po plastických operáciách a po úrazoch.

Ak cítite únavu, kŕče v nohách, bolesť svalov, máte opuchnuté končatiny, naliate vačky pod očami či zníženú imunitu, je najvyšší čas objednať sa na manuálnu lymfodrenáž. Rovnako tiež v prípade alergie alebo ťažkostí s dýchaním.

Cenník ručných lymfodrenáží

manuálna lymfodrenáž 30 min za 17 €

manuálna lymfodrenáž 60 min za 34 €

manuálna lymfodrenáž 120 min za 64 €

Benefity manuálnej lymfodrenáže*

Zmiernenie únavy

Zmiernenie opuchov (okrem opuchov srdca, obličiek a pečene)

Zlepšenie detoxikácie

Zmiernenie opuchov tváre počas tehotenstva

Zlepšenie regenerácie

Zmiernenie akné

Pomoc pri bolestiach hlavy a migrénach

Posilnenie imunity

Zlepšenie krvného obehu

Spomalenie tvorby vrások

Zmiernenie kruhov pod očami

Pomoc pri regulácii celulitídy

Zlepešnie stavov po operácii, pri malých jazvách a po úrazoch tváre

*Benefity masáže sa v plnom rozsahu prejavia až po niekoľkých vhodne naplánovaných a správne prevedených masážach.

Stav tesne po masáži môže viesť k miernemu zhoršeniu bolesti. Tá sa v priebehu nasledujúcich dní zmierni až zmizne.

Ako prebieha lymfodrenáž

Pred prvou masážou skonzultujeme váš zdravotný stav a očakávané ciele. Po masáži vám dáme odporúčania na fyzickú aktivitu a dohodneme sa na ďalšom postupe pre dosiahnutie vašich cieľov.

Rezervácia termínu

Ponúkame vám niekoľko možností ako si rezervovať termín masáže – formulár, mail, sms alebo správa cez Facebook Messenger. Po odoslaní vášho preferovaného termínu vás budeme kontaktovať najneskôr do 24 hodín a termín vám potvrdíme alebo navrhneme iné voľné termíny pre vašu masáž.

Konzultácia a Masáž

Pred samotnou masážou s vami prekonzultujeme váš zdravotný a fyzický stav, problémy, ktoré vás trápia, ale aj vaše preferencie a prejdeme na samotnú masáž. Počas masáže zároveň prehmataním zistíme váš aktuálny stav. Ten následne vyhodnotíme pri odporúčaniach.

Odporúčania

Odporúčania sú záverom každej masáže u nás v MMM salóne. Na konci každej masáže najskôr skontrolujeme vaše drženia tela. Ponúkneme vám niekoľko tipov ako ho zlepšiť a znížiť tak preťaženie konkrétnych častí tela. Poradíme vám tiež vhodné fyzické aktivity a možnosti z hľadiska životného štýlu.

A ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Čo o masážach u nás hovoria naši klienti

Zistite čo naši zákazníci na našom salóne najviac oceňujú a ako im pravidelné masáže zlepšili zdravie.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Moje bolesti hlavy a šije po jej masáži vždy ustúpili

„Monika je úžasná masérka, aj veľmi príjemný človek, ktorému je radosť zveriť sa do rúk. Už len pri vstupe do MMM salónu môžete cítiť pokoj, prijatie a pohodu, čo je uprostred tohto hektického sveta veľmi vzácne a potrebné. Moje bolesti hlavy a šije po jej masáži vždy ustúpili, a ja som mohla odísť uvoľnená a aj oddýchnutá. Moniku a jej masérske služby teda určite vrelo odporúčam a už teraz sa teším na ďalšie masáže, či rozhovory s ňou. Vyskúšajte, neoľutujete!“

Ronie V.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Za mňa najlepšia v meste

„Príjemná profesionálna masáž od veľmi milej masérky Moniky. Za mňa najlepšia v meste. Super oddych v príjemnom prostredí masážneho salónu.“

Aneta K.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Ľudskosť, milý prístup, ochota pomôcť

„Pani Monika masérka mi padla ako z jasného neba. Ktorá reagovala na môj príspevok v hľadaní o rýchlu pomoc so seknutím v chrbtici pred dovolenkou. Monika mi ešte o 10tej večer po telefonáte a písaní správ ponúkala prvú pomoc či vo forme tabletiek alebo cviku ktorý mi natacala na svojej dcére. S priateľom sme nechápali že sa ešte vôbec nájde taký človek čo je ochotný pomôcť hneď a neskoro vecer bez toho aby od teba niečo žiadala. Na druhý deň ma hneď zobrala na masáž mi pomôcť s jej kúzelnými rukami za čo som jej neskutočne vďačná pretože som hneď pocítila úľavu. Chrbát ma ešte pobolieva pretože je to na dlhšie čiže chodím pravidelne k Monike a dávame chrbát do poriadku kombinovanou masážou reflexnú s klasickou. Je to už oveľa oveľa lepšie. Ďakujem za všetko. Za ľudskosť, milý prístup, ochotu pomôcť. Prosím o viac takýchto ľudí.“

Patrícia N.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Hneď po prvej návšteve som cítila uvoľnenie

„Z dôvodu bolesti krčnej chrbtice, ktorú som mala spôsobenú vďaka mojej práci som sa dostala do dennodenných migrén a silných bolesti hlavy. Myslela som si, že sa s tým naučim žiť, no bolesť sa zhoršovala a brzdila ma v každodenných činnostiach. Potom som sa dostala do rúk skvelej masérke Monike a teraz viem zhodnotiť, že tieto masáže naozaj pomohli. Hneď po prvej návšteve som cítila uvoľnenie a migrény úplne odišli po niekoľkých masážach. Bola som prekvapená, že kvalitná masáž vie takto pomôcť. Čo sa týka pani masérky Moniky, tak jej prístup a práca je naozaj profesionálna. Jej milá a srdečná povaha mi hneď pomohla sa cítiť v masérskom salóne vítaná.“

Sandy M.

hodnotenie 4.9/5 na zlavomat.sk

Na Zlavomat.sk je s našimi masážami spokojných 36 zákazníkov. Pridajte sa k nim aj vy a zregenerujte svoje telo aj myseľ.

Odpovede na časté otázky

Získajte odpovede na najčastejšie otázky spojené s manuálnou lymfodrenážou.

Ako prebieha rezervácia termínu masáže?

Jednoducho. Stačí, keď si vyplníte rezervačný formulár. Ak vám formulár nevyhovuje, môžete si masáž rezervovať telefonicky, cez e-mail, sms, Whatsapp správa alebo cez Facebook messenger.

Pri rezervácii cez ktorýkoľvek kanál, najskôr overíme dostupnosť termínu, ktorý ste si vybrali. Ak je termín voľný, potvrdíme vám ho, ak nie je, navrhneme vám iné možnosti.

Koľko stojí masáž a akú dĺžku masáže zvoliť?

Lymfodrenáž sa u nás podľa dĺžky trvania pohybuje od 15 do 60 €. Dĺžka trvania manuálnej lymfodrenáže záleží od viacerých faktorov ako sú veľkosť masírovanej plochy, aktuálny fyzický stav, ale aj od vašej preferencie.

Na začiatok vám odporúčame zvoliť dlhšiu masáž. Ďalšie masáže vrátane ich primeranej dĺžky trvania si dohodneme podľa vašich aktuálnych potrieb.

Kedy sa lymfodrenáži radšej vyhnúť?

Základným pravidlom je 100% fyzický stav.

Masáž nie je vhodná pri chorobe, viróze ani pri užívaní antibiotík. Nemali by ste mať horúčku, akútne infekcie, neliečené malígne ochorenia, akútne zápaly spôsobené patogénnymi baktériami, vírusmi alebo plesňami, akútne žilové ochorenia, ochorenia obličiek a pečene, srdcové zlyhanie, zelený zákal, neošetrené kožné ochorenia, nejasné brušné bolesti.

Pri bronchiálnej astme, zvýšenej kompenzovanej hypertenzii, bolestivej alebo silnej menštruácii, pečeňovej alebo srdečnej nedostatočnosti a ochorenia štítnej žľazy odporúčame vhodnosť manuálnej lymfodrenáže najskôr konzultovať s lekárom.

Ako prebieha masáž? Je potrebné byť úplne nahý?

Postup masáže nájdete na začiatku tejto stránky.

Pri masáži vám odporúčame zostať len v spodnom prádle. To by naviac nemalo mať silné sťahovacie gumy.

Komu lymfodrenáž prinesie najväčšie benefity?

Ručne vykonávaná lymfodrenáž je vhodná pri ošetrovaní opuchov (edémov), pri liečbe celulitídy, jaziev a pokožky všeobecne. Podporuje detoxikáciu organizmu, pomáha pri migrénach a je tiež účinná pre ľudí s chronickou únavou a zníženou imunitou.

Čo robiť pred a po masáži?

Masáž vám odporúčame si naplánovať na kľudnejší, menej hektický deň.

Pred masážou vám neodporúčame piť alkoholické nápoje, ani príliš veľa kofeínu. Tiež nie je vhodné konzumovať ťažko stráviteľné jedlá. Naopak je vhodný zvýšený príjem tekutín.

Po masáži je dôležité relaxovať. Ideálnou dobou pre masáž je preto poobedie.

A ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Rezervácia termínu manuálnej lymfodrenáže

Na masáž vám odporúčame sa objednať iba v prípade 100% zdravotného stavu, teda nie počas choroby alebo virózy. Termín v masážnom salóne vám potvrdíme prostredníctvom sms alebo e-mailom a to do niekoľkých hodín. Tešíme sa na vašu návštevu.

Leave this field blank
Na toto číslo vás budeme kontaktovať pre potvrdenie rezervácie masáže alebo pre dohodnutie iného voľného termínu.
Pridajte typ masáže, o ktorú máte záujem, vrátane dĺžky jej trvania.
Pridajte preferovaný dátum a čas alebo viaceré dátumy. Oddeľte ich čiarkou.

Vaše osobné údaje spracujeme v súlade s našimi Pravidlami ochrany súkromia.

Vyhovuje vám iný spôsob rezervácie?

MMM masážny salón
1
S čím vám pomôžeme?
Môžeme vám pomôcť?
Dobrý deň 👋
sme radi, že sa zaujímate o manuálnu lymfodrenáž. Ozdravuje, skrášľuje a detoxikuje. Máte otázku alebo si chcete rezervovať termín masáže?