Masáže Rezervácia Navrch

Lymfodrenáž tváre a dekoltu

Lymfodrenáž tváre a dekoltu je špeciálna, veľmi jemná a pomalá masáž, ktorá pozitívne pôsobí na podkožný lymfatický systém. Odstraňuje únavu očí, regeneruje pleť a celkovo omladzuje. Príďte k nám do MMM salónu Banská Bystrica získať späť svoju krásu.

detailný záber na ruky masérky pri lymfodrenáži tváre spokojnej klientky
detail rúk masérky masírujúcej tvár a krk mladej ženy
detailný záber na vystreté prsty masérky pri masáži tváre

Ako funguje lymfodrenáž tváre a dekoltu

Lymfodrenáž tváre a dekoltu je špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém týchto častí tela.

Kruhové a špirálové hmaty sa vykonávajú veľmi jemne a pomaly s cieľom pozitívne ovplyvniť povrchový lymfatický systém.

Táto jemná masážna technika má pozitívne účinky na prekrvenie pleti a podporu látkovej výmeny. To vedie k detoxikácii, zvýšenej regenerácii pleti a celkovému efektu omladnutia pokožky tváre aj dekoltu.

Lymfodrenáž tváre a dekoltu vám odporúčame absolvovať pravidelne.

Cenník lymfodrenáže

lymfodrenáž tváre a dekoltu 20 min za 12 €

lymfodrenáž tváre a dekoltu 40 min za 22 €

Benefity lymfodrenáže tváre a dekoltu*

Zlepšenie regenerácie po operácii hlavy a tváre, a hlavne po plastikách

Zmiernenie bolestí hlavy a migrén

Odstránenie únavy očí

Eliminácia opuchov očí a kruhov pod očami

Zlepšené hojenie rán

Regenerácia, osvieženie a omladnutie pleti

Zlepšenie negatívnych dôsledkov akné

Zlepšenie prekrvenia

*Benefity masáže sa v plnom rozsahu prejavia až po niekoľkých vhodne naplánovaných a správne prevedených masážach.

Stav tesne po masáži môže viesť k miernemu zhoršeniu bolesti. Tá sa v priebehu nasledujúcich dní zmierni až zmizne.

Ako prebieha masáž

Pred prvou masážou skonzultujeme váš zdravotný stav a očakávané ciele. Po masáži vám dáme odporúčania na fyzickú aktivitu a dohodneme sa na ďalšom postupe pre dosiahnutie vašich cieľov.

Rezervácia termínu

Ponúkame vám niekoľko možností ako si rezervovať termín masáže – formulár, mail, sms alebo správa cez Facebook Messenger. Po odoslaní vášho preferovaného termínu vás budeme kontaktovať najneskôr do 24 hodín a termín vám potvrdíme alebo navrhneme iné voľné termíny pre vašu masáž.

Konzultácia a Masáž

Pred samotnou masážou s vami prekonzultujeme váš zdravotný a fyzický stav, problémy, ktoré vás trápia, ale aj vaše preferencie a prejdeme na samotnú masáž. Počas masáže zároveň prehmataním zistíme váš aktuálny stav. Ten následne vyhodnotíme pri odporúčaniach.

Odporúčania

Odporúčania sú záverom každej masáže u nás v MMM salóne. Na konci každej masáže najskôr skontrolujeme vaše drženia tela. Ponúkneme vám niekoľko tipov ako ho zlepšiť a znížiť tak preťaženie konkrétnych častí tela. Poradíme vám tiež vhodné fyzické aktivity a možnosti z hľadiska životného štýlu.

A ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Čo o masážach u nás hovoria naši klienti

Zistite čo naši zákazníci na našom salóne najviac oceňujú a ako im pravidelné masáže zlepšili zdravie.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Moje bolesti hlavy a šije po jej masáži vždy ustúpili

„Monika je úžasná masérka, aj veľmi príjemný človek, ktorému je radosť zveriť sa do rúk. Už len pri vstupe do MMM salónu môžete cítiť pokoj, prijatie a pohodu, čo je uprostred tohto hektického sveta veľmi vzácne a potrebné. Moje bolesti hlavy a šije po jej masáži vždy ustúpili, a ja som mohla odísť uvoľnená a aj oddýchnutá. Moniku a jej masérske služby teda určite vrelo odporúčam a už teraz sa teším na ďalšie masáže, či rozhovory s ňou. Vyskúšajte, neoľutujete!“

Ronie V.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Za mňa najlepšia v meste

„Príjemná profesionálna masáž od veľmi milej masérky Moniky. Za mňa najlepšia v meste. Super oddych v príjemnom prostredí masážneho salónu.“

Aneta K.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Ľudskosť, milý prístup, ochota pomôcť

„Pani Monika masérka mi padla ako z jasného neba. Ktorá reagovala na môj príspevok v hľadaní o rýchlu pomoc so seknutím v chrbtici pred dovolenkou. Monika mi ešte o 10tej večer po telefonáte a písaní správ ponúkala prvú pomoc či vo forme tabletiek alebo cviku ktorý mi natacala na svojej dcére. S priateľom sme nechápali že sa ešte vôbec nájde taký človek čo je ochotný pomôcť hneď a neskoro vecer bez toho aby od teba niečo žiadala. Na druhý deň ma hneď zobrala na masáž mi pomôcť s jej kúzelnými rukami za čo som jej neskutočne vďačná pretože som hneď pocítila úľavu. Chrbát ma ešte pobolieva pretože je to na dlhšie čiže chodím pravidelne k Monike a dávame chrbát do poriadku kombinovanou masážou reflexnú s klasickou. Je to už oveľa oveľa lepšie. Ďakujem za všetko. Za ľudskosť, milý prístup, ochotu pomôcť. Prosím o viac takýchto ľudí.“

Patrícia N.

mladá žena - zákazníčka MMM salón

Hneď po prvej návšteve som cítila uvoľnenie

„Z dôvodu bolesti krčnej chrbtice, ktorú som mala spôsobenú vďaka mojej práci som sa dostala do dennodenných migrén a silných bolesti hlavy. Myslela som si, že sa s tým naučim žiť, no bolesť sa zhoršovala a brzdila ma v každodenných činnostiach. Potom som sa dostala do rúk skvelej masérke Monike a teraz viem zhodnotiť, že tieto masáže naozaj pomohli. Hneď po prvej návšteve som cítila uvoľnenie a migrény úplne odišli po niekoľkých masážach. Bola som prekvapená, že kvalitná masáž vie takto pomôcť. Čo sa týka pani masérky Moniky, tak jej prístup a práca je naozaj profesionálna. Jej milá a srdečná povaha mi hneď pomohla sa cítiť v masérskom salóne vítaná.“

Sandy M.

hodnotenie 4.9/5 na zlavomat.sk

Na Zlavomat.sk je s našimi masážami spokojných 36 zákazníkov. Pridajte sa k nim aj vy a zregenerujte svoje telo aj myseľ.

Odpovede na časté otázky

Získajte odpovede na najčastejšie otázky spojené s lymfodrenážou tváre a dekoltu.

Ako prebieha rezervácia termínu masáže?

Jednoducho. Stačí, keď si vyplníte rezervačný formulár. Ak vám formulár nevyhovuje, môžete si masáž rezervovať telefonicky, cez e-mail, sms, Whatsapp správa alebo cez Facebook messenger.

Pri rezervácii cez ktorýkoľvek kanál, najskôr overíme dostupnosť termínu, ktorý ste si vybrali. Ak je termín voľný, potvrdíme vám ho, ak nie je, navrhneme vám iné možnosti.

Koľko stojí masáž a akú dĺžku masáže zvoliť?

Lymfodrenáž tváre a dekoltu sa u nás podľa dĺžky trvania pohybuje od 10 do 20 €. Dĺžka trvania manuálnej lymfodrenáže záleží od viacerých faktorov. Odporúčame vám dĺžku jej trvania konzultovať na úvodnej návšteve.

Kedy sa lymfodrenáži radšej vyhnúť?

Základným pravidlom je 100% fyzický stav.

Masáž nie je vhodná pri chorobe, viróze ani pri užívaní antibiotík. Nemali by ste mať horúčku, akútne infekcie, neliečené malígne ochorenia, akútne zápaly spôsobené patogénnymi baktériami, vírusmi alebo plesňami a hnisavé rany na tvári.

Ako prebieha masáž? Je potrebné byť úplne nahý?

Postup masáže nájdete na začiatku tejto stránky.

Pri masáži vám odporúčame zostať v hornej časti tela len v spodnom prádle.

Komu lymfodrenáž prinesie najväčšie benefity?

Ručne vykonávaná lymfodrenáž tváre a dekoltu je vhodná pre pooperačné stavy hlavy, migrenózne bolesti hlavy, pri akné a opuchoch.

Čo robiť pred a po masáži?

Masáž vám odporúčame si naplánovať na kľudnejší, menej hektický deň.

Pred masážou vám neodporúčame piť alkoholické nápoje, ani príliš veľa kofeínu. Tiež nie je vhodné konzumovať ťažko stráviteľné jedlá. Naopak je vhodný zvýšený príjem tekutín.

A ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Rezervujte si termín lymfodrenáže tváre a dekoltu

Na masáž vám odporúčame sa objednať iba v prípade 100% zdravotného stavu, teda nie počas choroby alebo virózy. Termín v masážnom salóne vám potvrdíme prostredníctvom sms alebo e-mailom a to do niekoľkých hodín. Tešíme sa na vašu návštevu.

Leave this field blank
Na toto číslo vás budeme kontaktovať pre potvrdenie rezervácie masáže alebo pre dohodnutie iného voľného termínu.
Pridajte typ masáže, o ktorú máte záujem, vrátane dĺžky jej trvania.
Pridajte preferovaný dátum a čas alebo viaceré dátumy. Oddeľte ich čiarkou.

Vaše osobné údaje spracujeme v súlade s našimi Pravidlami ochrany súkromia.

Vyhovuje vám iný spôsob rezervácie?

MMM masážny salón
1
S čím vám pomôžeme?
Môžeme vám pomôcť?
Dobrý deň 👋
sme radi, že sa zaujímate o lymfodrenáž tváre a dekoltu. Omladí vašu pleť a uľaví unaveným očiam. Máte otázku alebo si chcete rezervovať termín masáže?